BLOG | Ben De E-İhracat Yapabilir Miyim?

Ben De E-İhracat Yapabilir Miyim?


Suntaka Store

Yayınlanma Tarihi: 07-12-2020
324
Nasıl E-ihracat YAPARIZ ? 2 KADINIZ? İNGİLİZCEMİZ YOK! YURT DIŞI ADRESİ NASIL VERECEĞİM? 
Sizler de bu şekilde endişeleniyor olabilirsiniz. Hiç merak etmeyin, AliExpress sizin için hepsini düşünüyor. 

İLK SİPARİŞ

Mağazamızı açtığımız ilk gün ilk siparişimiz geldi. İnanılmaz heyecanlıydık.Hatta ilk siparişimizle fotoğraf çekildik. Nasıl yani? Mersin’den Hollanda’ya mı gönderecektik? Her şey harika, peki nasıl gönderecektik? 
Başlangıçta çok karışık ve zor gözükebilir. Siz hiç merak etmeyin AliExpress satıcı destek ekibi bizler anlayana kadar sabırla çok basit bir dille bizlere defalarca ilk siparişi nasıl göndermemiz gerektiğini gösterdiler. Birçok defa hata yaptım sipariş gönderiminde,  hepsi için mutlaka bir çözüm sundular. 

İNGİLİZCE BİLMİYORUM!

AliExpress öyle bir platform ki tüm işlemlerinizi kendi dilinizde yapıyorsunuz. Müşteri talepleri dahi hangi dilde yazılırsa yazılsın size Türkçe olarak geliyor. Müşteriler ile yaptığımız konuşmalarımızı bile anında çeviriyor. 

YURT DIŞINA NASIL GÖNDERECEĞİM? 

Sevgili kadın girişimciler ve “KOBİ”ler yurt dışına göndermek de çok basit! Adres otomatik olarak bir barkoda işleniyor ve onu paketinizin üzerine yapıştırıyorsunuz! Bu kadar!

AliExpress University 

Tüm sorularınıza “AliExpress University” üzerindeki eğitim videolarından yanıt bulabilirsiniz. Size bu da yeterli gelmiyorsa inanılmaz yardımcı satıcı destek ekibi mevcut, Dingtalk platformu üzerinde sorularınız için binlerce satıcıyla ve AliExpress destek ekibiyle görüşebileceğiniz büyük gruplar mevcut. Tüm sorularınız anında cevaplanıyor! 
Bana göre AliExpress ekibi TEDARİKÇİ MEMNUNİYETİNİ önde tutuyor.
Önce bizleri memnun ediyor ve müşteri memnuniyetini sağlamamız için gereken her şeyi sağlıyor. Dolayısıyla bizler de verimli çalışıyor, tamamen motive bir şekilde müştri memnuniyetini sağlamak için çabalıyoruz.  

DingTalk’ta olmak nedir?

Bana göre DingTalk konuşmaları kitap değerinde!
Zaman zaman birçok tedarikçiyle ortak sorularımız olabiliyor. DingTalk üzerinde yalnızca konuşmaları okumak bile bizlere birçok bilgi sağlıyor. Farklı noktalarda aklınıza gelmeyen bir soru bile sorulmuş olabiliyor. O yüzden benim için konuşmalar kitap değerinde! 
Aynı zamanda bu uygulamada sorularınız varsa konuşma gruplarından sorabiliyorsunuz. Duyurular kampanyalar aktif olarak yayınlanıyor bu şekilde de daha sıkı takip edebiliyorsunuz.

Hiç vakit kaybetmeyin ve hemen AliExpress MAĞAZINIZI AÇIN !