BLOG | E-Trade Global

E-Trade GlobalYayınlanma Tarihi: 10-05-2021
332

E-Trade Global, AliExpress resmi iş ortağı olarak e-ticaret alanında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

E-ticarette söz sahibi olan, global markalara ihracat çözümleri sunan, KOBİ’ler özelinde çözümler üreten, e-ticaret danışmanlık şirketidir.

Sevtap Küçük’ün liderliğini yaptığı oluşumda kendini uzun yıllar yurt içi ve yurt dışı pazaryerlerinde ispat etmiş, başarılar yakalamış, yeni fikirlerle markalara kazanç kapısı açan uzmanlar yer almaktadır. E-Trade Global çalıştığı her yeni marka, KOBİ, mağaza ile sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz; satıcılarımızı e ticaret ile buluşturmak ve e-ticaret hacmini geliştirmektir.

Özellikle pandemi nedeniyle çoğu sektör zor zamanlardan geçerken e-ticaret faaliyetleri artış gösterdi. Bu durum da e-ticaret tecrübesi olmayan işletmelerin zamana ayak uydurmak istemesiyle büyük bir talep oluşturdu. E-Trade Global mevcut kadrosunu daha da büyüterek; ihracat danışmanlık, e-ticaret danışmanlık, e-ticaret eğitimleri, şirketler ve iş ortaklarımız özelinde yazılım çözümleri ile geliştirerek Türkiye ekonomisine katkı sağlayabilecek iş modelleri oluşturmak için çalışmalarını arttırdı.

E-Trade Global’in Görevleri

• E-ticareti geliştirmek.
• Yerli satıcılarımızı e-ticaret ile buluşturmak.
• Türkiye'nin e-ihracat hacmini arttırmak.
• Kobilerimizin yanında olmak.
• Saygın, güvenilir şirket olmak.

Türkiye e-ticarette büyük bir potansiye sahip. Yıllardır e-ticaret / e-ihracat yaparak büyümesini sürdüren markalar var fakat yeterli değil. E-Trade Global Türkiye’de e-ticareti geliştirmek ve yerli satıcıları dijital dünyaya açmak için, tüm gücüyle çözümler üretiyor. Tüm bunları yaparken yerli satıcıların kolayca erişebileceği kaynak dosyalar yaratmaya da özen gösteriyor.

E-Trade Global’in Verdiği Hizmetler

• İhracat Danışmanlığı
Yurt İçi Pazaryeri Danışmanlığı
Yurt Dışı Pazaryeri Danışmanlığı
• E-İhracat ve E-Ticaret Eğitimleri
• Entegrasyon Çözümleri
• Web Sitesi Kurulumu

E-ticaretin her aşamasına hakim olan uzman ekip, satıcıların ihtiyaçlarını belirler ve pazardan pay alabilmesi için gerekli işlemleri yapar. Kendini kısa zaman aralıklarıyla güncelleyen sektörü yakından takip etmek gerekir. Çünkü değişen dinamiklere göre hareket etmeyenler ciro kaybı yaşayacaktır. E-Trade Global danışmanlık hizmetinde tüm takipler yapılır ve başarı en kısa sürede sağlanır.

Kurumsal eğitimlerle e-ticaret fırsatları öğretilir, markaların nasıl pozisyon alması gerektiğinin üzerinde durulur. Satıcıların çoğunlukla yaşadığı ürün yükleme, ürün optimizasyonu gibi sorunlar entegrasyon çözümleri adı altında hızlıca giderilir. Eğer satıcıların bir web sitesine ihtiyacı varsa E-Trade Global’in web sitesi kurulum ekibi ürünlere ve mağazanın piyasadaki konumunu göz önüne alarak en uygun tasarımla kurulum gerçekleştirir.

Rakamlarla E-Trade Global

15.000 + Desteklenen Kobi: E-Trade Global destekli KOBİ sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Binlerce KOBİ içinden önemli başarı hikayeleri ortaya çıkmaktadır.

1500 + AliExpress ve Alibaba Mağaza Yönetimi: E-Trade Global, AliExpress resmi iş ortağı olduğundan mağaza yönetimi alanında üst düzey yetkinliklere sahiptir. Türkiye’den yurt dışına ürün satmak isteyen işletmeler için kaçınılmaz bir fırsattır.

4581 + Canlı Destek: Telefon, Email, WhatsApp, Zoom gibi dijital platformlar aracılığıyla satıcılara yardımcı olan bir canlı destek ekibi profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

400.000 + Satışta Olan Ürün: E-Trade Global operasyonlarıyla pazaryerlerinde yüzbinlerce ürün listelenmektedir. Diğer ürünlerden farkları ise, ürün performans optimizasyon yazılımı ile aramalarda üst sıralarda yer almaları, yüksek satış hacimleri yakalayabilmeleridir.

1861 + Webinar, Online Eğitim: Başarı hikayeleri, incelemeler, sektörden haberler, söyleşiler gibi etkinlik E-Trade Global’in ana damarlarından birini oluşturur ve bu tür faaliyetler YouTube kanalında her zaman yer alır.

3000 + Üyelikli-Kayıtlı Online Öğrenci: Udemy AliExpress Eğitimi

“AliExpress ile Sıfırdan İleri Seviye E-İhracat” kursu ile 12 saatlik bir eğitim içeriği ihracat gönüllülerine sunulmuştur. AliExpress resmi eğitmeni olarak, AliExpress’ in Türkiye’ ye gelmesi ile hazırladığımız bu eğitimin fayda yaratmasından gurur duyuyoruz.

E-İhracatın Faydaları ve E-Trade Global’in Çözümleri

E-ihracat pazarları satıcıların sürekli rekabeti tazelediği, kampanya dönemleriyle yeni müşteriler edinen, yeni satıcıların dahil olmasıyla ürün çeşitliliğini arttıran dinamik yerlerdir. E-ihracat pazaryerine giren satıcılar rekabetçi olmak için kendini geliştirir ve dijitalde yürüyen işlerle ilgili nasıl düşünmesi gerektiğini bilir. Doğru pazarda doğru ürünlerle ve uygun fiyatlarla bulunmak yüksek satış miktarlarına çıkmanızı sağlayan başlıca unsurlardır. Piyasanın kurallarına göre hareket eden mağazalar kazançlarını kısa sürede katlar. Her ürünün bir ömrü olduğu unutulmamalıdır. Tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün zaman içinde etkisini yitirebilir, unutulabilir. E-ihracat sayesinde başka ülkelerde benzer ihtiyaçları olan potansiyel müşterilere de ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi Dolar, Euro, Sterlin gibi katma değeri yüksek para birimlerinden satıp, mevcut döviz kuru farkları ile kazancınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’ye döviz gelmesini sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

E-Trade Global ise, sizler için pazarı analiz eder, strateji oluşturur, rekabet şartlarını sağlar, ürünleri optimize eder ve mağazayı kampanyalara hazırlar. E-Ticaret uzmanları tarafından yönetilen mağazanızda işinizi şansa bırakmazsınız.  Şirketlerimiz E-Trade Global ile gösterdikleri performanslar sayesinde, yeni iş ortaklarına da kapı açarlar.

Ekibimiz

Çağrı Merkezi ve Satıcı Destek Ekibi: Müşteri ilişkileri yönetiminin hakkını sonuna kadar veren çağrı merkezi ekibimiz, ihracat çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyor.

Operasyon Ekibimiz: İhracat süreçlerinizi yönetiyor, global pazar yerleri yönetimleri, web sitesi ihracata açılması gibi çalışmalar gerçekleştiriyor.

E-ihracat Uzman Danışman Ekibimiz: Şirketinizi global pazarda öne çıkarıyor, baştan uca ihracat çözümleri sunuyor

Marka ve Digital Tasarım Ekibimiz: Online mağazanızın görsel dilini oluşturuyor

Yazılım Ekibimiz: Stok, fatura, ürün, xml entegrasyonu, ürün performans optimizasyon kapsayan yazılım çözümlerimizi geliştiriyor ve hizmetinize sunuyor.

Web Sitesi Kurulum ve Tasarım Ekibimiz: Ürün giriş desteği, site& banner tasarım, Ödeme sistemleri entegrasyon hizmetleri veriyor

Uzman Ekibimiz ve Yönetim Kadromuz ile birlikte; İhracatta lojistik, depolama dahil tüm ihtiyaçlarınızda hizmet veriyoruz.

E-Trade Global ile Çalışan Satıcıların Başarıları

AliExpress’te hayal gibi görünen kazançlar aslında ulaşılması zor hedefler değil. Süreci doğru yönetenler rakiplerinin daima ilerisindedir.  YouTube kanalımızdan satıcıların E-Trade Global ile yakaladığı başarıları izleyebilirsiniz. Canlı yayın tekrarları ile de eksiklerinizi tamamlamak sizin elinizde.

45 Günde 5.000 Dolar Ciro

3 Ayda 20.000 Dolar Net Kazanç

AliExpress'te Stoksuz Satışla Para Kazanma: 2 Ayda 114.000 TL

 

NEDEN E-TRADE GLOBAL?

·       Türkiye’de İhracat sektöründe bilinen bir markayız

·       Güçlü iş ortaklıklarımız ile başarılı çözümler sunuyoruz

·       Deneyimli, güçlü, dikkatli seçilmiş, büyük bir ekibiz


“E-İhracatta geç kaldım” demek bir bahane değil.

Elektronik ortamda yapılan alışveriş hacmi her geçen gün artıyor.

Türkiye’nin sahip olduğu tüm avantajlarla global pazarda bizimle birlikte yer alın!

İletişim Kanallarımız

E-Trade Global hakkında daha fazla bilgi almak için, www.e-tradeglobal.com’u ziyaret edebilir; web sitesinde yer alan formları doldurarak danışmanlık, randevu ve eğitim talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 0539 585 68 99 numaralı WhatsApp hattından destek ekibiyle görüşme yapabilirsiniz.

E-Trade Global sosyal medya hesaplarını şimdi takip et:

http://www.twitter.com/etradeglobal
linkedin.com/company/e-tradeglobal
facebook.com/etradeglobal
instagram.com/sevtapkucuk.official
https://bit.ly/sevtapkucuk_youtube

Haydi gelin, birlikte hayal edelim, birlikte gerçekleştirelim!

e-TRADEGLOBAL