AliExpress | İş Ortaklarımız

Mağazanızın açılışından ürünlerinizin yüklenmesine ve entegrasyona kadar bir çok konuda destek almak üzere iş ortaklarımız ile temasa geçebilirsiniz.

İhracatname, AliExpress’in Türkiye’deki ilk resmi iş ortağıdır. Konusunda deneyimli kadrosu ile eğitim, danışmanlık ve yazılım alanlarında işletmelere AliExpress serüveninde destek veriyoruz. AliExpress aracılığıyla e-ihracat yaparak dünyaya açılmak isteyen üretici, marka ve KOBİ’lere platform kaydından ürün listelemeye; panel kullanım eğitimlerinden satış arttırıcı iş geliştirme projelerine kadar uçtan uca hizmet sağlıyoruz.

Bugüne kadar destek verdiğimiz binlerce müşterimizin yüzbinlerce ürününü anlık olarak yüz milyonlarca global alıcıyla buluşturan entegrasyon yazılımlarımız; e-ihracat’ın bütün noktalarında karşınıza çıkabilecek sorunlara önceden önlem almanızı sağlayan e-ihracat danışmanlarımız; ve her an binlerce AliExpress satıcısına destek veren eğitim ve içerik sağlayıcısı olduğumuz AliExpressUniversity sayesinde sizlerin e-ihracat serüvenlerinizde her daim bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

İhracatname ile AliExpress mağaza kaydınızı zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilir, ürünlerinizi EN HIZLI ŞEKİLDE dünya vitrinine taşıyabilir, stok ve fiyat kontrolü tamamen sizde olacak şekilde sadece birkaç tuşa basarak dünyanın dört bir yanından yüz milyonlarca global müşteriye anında ulaşabilirsiniz.

İhracatname: E-İhracat kapınız…

2017 yılında kurulan AnalyticaHouse, data odaklı iş geliştirme ve dijital dönüşüm sağlayarak işletmelerin ivme kazanmaları ve gelecekte uzun vadeli gelişim göstermeleri için çeşitli hizmetler sunan bir oluşumdur. 15+ ülkede şirketlerin dijital varlıklarını güçlendirirken Tatilbudur.com, Penti, Chakra, Lacoste, SPX gibi 50’den fazla firmaya danışmanlık ve dijital dönüşüm hizmeti sağlar. Google Premier Partneri, Google İhracat Partneri, Facebook ve AliExpress Partneri olan AnalyticaHouse, aynı zamanda 3. parti birçok firma ile iş birliği yaparak birçok güçlü ortakla holistik çözümler sunar.

EMYD, 14 yıllık e-ticaret tecrübesi bulunan Fehmi Darbay’ın geliştirdiği satış ve pazarlama tekniklerini tek çatı altında toplama düşüncesi ile kurulmuştur. Bir yıl içinde seksenden fazla firmaya satış-pazarlama yönetim desteği sağlanmış ve 30 Milyon liranın üzerinde ciro elde edilmiştir. Platform, e-ihracat için yaptığı güçlü iş ortaklıkları ile global anlamda kısa sürede e-ticaret yönetim hizmetine dönüşmüştür. Üretici firmalarla ortak bir rotada Türkiye’nin e-ticaret ve e-ihracat satış hacmine katkı sağlanmıştır. Etkili stratejiler sayesinde pazaryerlerinde yaklaşık 1 milyon ürün doğru alıcılarla buluşturulmuştur. Böylece işletmelerin satış hedeflerine katkı sunan EMYD’nin e-ihracat modeli, satış hacmi veya hedef kitle sayısına bakılmaksızın pazaryerlerinde ürünleri kolaylıkla satışa sunmayı sağlamıştır.

E-TradeGlobal, 12 yılı aşkın süre, Telekomünikasyon ve E-Ticaret sektöründeki şirketlerin Kurumsal Satış, Saha ve Operasyon, Müşteri Deneyimi Ekiplerini yöneten, Aliexpress, Alibaba Group ve Bahçeşehir Üniversitesi gibi birçok önemli firmada eğitimci olarak görev yapan Sevtap Küçük tarafından kurulmuştur. Yurtiçi ve Yurtdışı eğitim hizmetleri ile ulusal ve uluslararası markaların 10 yıldır yanında olan şirket, danışmanlığın yanı sıra, E-Trade Global Akademi çatısı altında da hizmet vermektedir. E- TradeGlobal; Yurtiçi pazar yerleri yönetimi ve E-İhracatta uçtan uca servis sağlayıcıdır.
E-Trade Global Markalar özelinde iş geliştir.
Yurtiçi E-ticaret Danışmanlık, Yurt Dışı E-Ticaret Danışmanlık, E-Ticaret Entegrasyon Çözümleri, Web Sitesi Kurulum ve Optimizasyon, Dijital Dönüşüm Hizmetleri ile,
E-Ticaret ve E-İhracat girişimleriniz için baştan uca tüm çözümler için buradayız.